سرویس‌های ما


تمامی خدمات و سرویس‌هایی که ما می‌توانیم به شما به عنوان یک مشاور ارایه کنیم.

توسعه و پشتیبانی

نگهداری و پشتیبانی از یک سیستم نرم افزاری و اطلاعاتی مانند هر سیستم دیگر امری لازم و ضروری است. به دلیل دغدغه مدیران از آینده سیستم ها، این مهم در شرکت آئین به عنوان راهکاری جهت ارائه خدمات بهتر به مشتریان در نظر گرفته شده است. در راستای کاربرد بهینه محصولات و با توجه به تغییرات ایجاد شده در طول زمان و همچنین نیازها و درخواستهای مشتریان محترم، شرکت آئین زیرساخت های لازم جهت پشتیبانی سیستم ها را فراهم نموده و خدمات پشتیبانی را به روشهای گوناگونی به کاربران خود ارائه می دهد.

آموزش و انتقال فناوری

اجرای صحیح فرایندها و استفاده صحیح از ابزارها و امکانات موجود و پیش بینی شده در یک سیستم، منجر به افزایش هر چه بیشتر بهره وری خواهد شد. این مهم تنها در صورت داشتن دانش کافی و مهارت استفاده از آن محقق خواهد شد. آموزش کامل و صحیح، فرایند کسب مهارت را تسریع کرده و به پیشروی هر چه سریعتر امور کمک شایانی می کند. در همین راستا، یکی از مهمترین مراحل پیاده سازی یک سیستم در سازمانهای طرف قرارداد شرکت آئین، آموزش کامل و صحیح کاربران در جهت استفاده بهینه از سیستمها می باشد.

خدمات مشاوره

- ارائه مشاوره به منظور عملکرد بهتر سیستم عامل موجود بر روی سرور - برنامه ریزی فنی برای عملیات پشتیبان گیری بهینه از سیستم و پایگاه داده و اجرای عملیات - ارائه مشاوره فنی لازم به منظور عملکرد بهینه سرور(up بودن Bandwidth) - ارائه مشاوره لازم برای نصب نرم افزارهای امنیتی و تعمیراتی و محافظت از سرور در برابر فعالیتهای خرابکارانه - ارئه مشاوره محافظت از سرور در برابر خطرات ویروسی و بررسی لازم و نظارت بر انجام آن - ارائه مشاوره به منظور ردگیری عملکرد سرویسها و سیستم های نرم افزار نصب شده بر روی سرور